Muki.Tk - Portalli


Welcome To Muki Forum's
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi    

Allahile qika a ben medit qysh keni qef me qfar pozita mu IQ
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 1:33 am nga Muki
Un ne poziten e qenit ku ku ani meja kap flokt hahahhaha

Komentet: 2
Pejankat ne Durs
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:02 am nga ..::Buli::..
ishte shkuar nje pejane ne shqiperi dhe ishte shkuar ne nje vend ku kishte shminka dhe e pyt at shitsin a kini karmin?u pergjigj:si more karmin une kam kar kali

Komentet: 0
...::Katundarja::...
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:59 am nga ..::Buli::..
U kan nje katunare edhe nje dite prej ditve del me baben e vet ne pazar edhe tu hec rruges i thot nje djal:" A QIMI??" edhe kjo sthot kurgja kur te shkon te shpis e vet baben e vet:"O BA QKA DMTH A QIMI"Aj e kam edhe e rre e e ben per spital....
PAS 5 VITEVE........
Kjo qika martohet edhe hyn dhanderr...edhe e vet burri:"A QIMI???" kjo ja kthen .....:" ME KA …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Magjupja te Doktorri
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:53 am nga ..::Buli::..
shkon nje maxhupe te doktori dhe hyn pa terokitur ulet dhe po ithot doktorit.
Maxhupja-doktor po me dhemb pidhi!!---
Doktori- (skuqet pak dhe po i thot) zonj ju lutem dil edhe njeher jasht dhe trokit ne der para se te hysh dhe thuaj se po me dhemb VAGINA e jo ashtu si the ti-
Maxhupja -(del jasht troket dhe kur hyn po i thot ) doktor po me dhemb (ja harron emrin ati senit dhe i thot)qysh po i …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
vajzes qe nuk i rrihet ma ba sex
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:50 am nga ..::Buli::..
Nje vajze e kish pas prishur virgjinitetin dhe nje dit shkon te mjeku dhe i thote Surprised zotri mjek a ban me ma kep pidhin se e kam hupur virgjinitetin .ai heren e pare ia kep.por vajzes nuk i durohej dhe prape e prish .edhe ne kete here mjeku ia kep .por prape e prish .heren e trete mjeku bahet nervoz dhe i thote:qika e mire ma mire po ta qes ni patent kur dush qele e kur dush mshele

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
barcoleta pa cenzur
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:17 am nga ..::Buli::..
Djali dhe Vajza po benin seks
gjate gojores
ajo vajza filloj te qesh ca
penisin po kesh e pyet djali
jo asgje i thot vajza
me trego per cka qeshe
ose e lashe ne gjusem seksin
Mire pra po te tregoj
se Koqet e tua po doken si koka jote
shpresoj te juket pelqy


Komentet: 0
Tema Fundit
» Allahile qika a ben medit qysh keni qef me qfar pozita mu IQ
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:47 am nga Deli

» Kam ndie se Muki ...
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 5:02 pm nga Muki

» Ne cfare kohe fleni
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 12:50 am nga Muki

» Vjerrat
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 7:15 pm nga Admin

» SMS
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 1:03 pm nga LEO

» Po te ishit te padukshem
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 1:00 pm nga LEO

» Po te udhetoni ne Hene
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 12:58 pm nga LEO

» 24 ore person tjeter
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 12:57 pm nga LEO

» Princi&Princesa
Me Respekt Admin Muki - Portalli Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 12:56 pm nga LEO

Sondazh
Navigation
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 81 mė Tue Aug 13, 2019 8:49 am
Statistikat
Forumi ka 24 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri nazatany

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 244 artikuj v 88 temat
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search