Muki.Tk


Welcome To Muki Forum's
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi    

Welcome To Muki Forum's
(Æ`v“Æ)ø.¤Ŗ¤.øMir se Vini ne Forumin e Disponimit Tuajø.¤Ŗ¤.ø(Æ`v“Æ)
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

SHOQERIA

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Lexoni Rregullat para se tu regjistruar Flm per Mirkuptim
11Tue Oct 02, 2007 6:15 am
Admin Lajmėrim: Rregullat e forumit !!!
Asnjė mesazh i ri

Diskutime shoqėrore

Forum ku mund tė trajtohen problemet, sociale qė kalon shoqėria jonė, diskutime mbi varfėrinė, racizmin, dhunėn, paqen, abortin si dhe aktualitete tjera.
818Sat Oct 06, 2007 2:11 am
Admin Pershkruaj veten!!
Asnjė mesazh i ri

Dashuria & Romanca

Forca magjike njerzore dhe shpirterore. Dashuria si njė forcė kryesorė e jetes sė njeriut qė nga lindja.
1824Sat Oct 13, 2007 6:12 pm
Admin Dashuria e fshehur?
Asnjė mesazh i ri

Gruaja & Familja

A ėshtė femra shqiptare e zonja e vetes sot? Pėr kėto dhe tė drejtat e tyre ftoheni qė tė diskutoni kėtu... Familja shqiptare, si ėshtė apo si do tė duhej tė ishte...
57Thu Oct 18, 2007 1:45 pm
LEO Jetimi
Asnjė mesazh i ri

Filozofia & Psikologjia

Filozofia, pushton misteret me rregull dhe drejtesi, qartėson ajrin e turbullt. Psikologjia, analizon botėn tonė shpirtėrore dhe tė tjerėve.... Sjelljet njerzore ne shoqeri dhe familje . .
13Thu Oct 18, 2007 1:54 pm
LEO Thenie filozofike
Asnjė mesazh i ri

Sociologjia & Kriminologjia

Studimet e jetes sociale , politike , kulturore dhe fetare tė njeriut. Rritja dhe edukimi i femiut nė shoqerin e shendoshė, si tė behet kjo?!
00
Asnjė mesazh i ri

Ekonomia & Biznesi

Tė arriturat ekonomike ne trojet tona shqiptare , investimet dhe e ardhmja ekonomike.
00
Asnjė mesazh i ri

Juridika & Drejtesia

Tė drejtat njerzore nga ana ligjore shpesh kan qenė dhe do tė mbesin tė pasqaruara pėrfundimishtė.Nė shumė raste nė shoqeri , Ligji dhe Drejtesia nuk bejnė sa duhet nė mbrojtjen e drejtė tė njeriut, sidomos ne shoqerin tonė shqiptare ku femra dhe femijet janė viktimat mė tė medha ne shoqerin tonė.Kėrkohet mbeshtetja dhe diskutimi i juaj , si pjesė e shoqerisė tonė shqiptare.
00
Asnjė mesazh i ri

Shėndeti & Mjeksia

Rrethė mirembajtjes , ushqimit dhe ruajtjes sė shendetit tonė.Mė tė rejat nga mjeksia, kėshilla dhe sygjerime.
11Fri Oct 12, 2007 1:44 pm
LEO Migrena

KULTURA

 
Asnjė mesazh i ri

Historia shqiptare

E kaluara e jonė kombetare dhe vlerat historike.
49Wed Oct 17, 2007 12:17 pm
LEO Video -Familja Mbretrore Zogu
Asnjė mesazh i ri

Kultura kombėtare

Si popullė mė i lashtė , e kemi njė kulturė tė pasurė dhe figura tė shquara tė kombit tonė. Te flasim me detalishtė dhe thellsishtė rrethė ketyre dhe kesaj , tė nxjerrim ne dritė tė verteten tonė qe e kemi edhe amanet nga tė paret tanė.
124Wed Oct 10, 2007 6:07 pm
LEO Emrat Iliro-Shqiptar
Asnjė mesazh i ri

Etnologjia & Arkeologjia

Nė gjurmet Arkeologjike dhe Etnologjike tė kombit shqiptarė qe nga kohrat e lashta e deri me sot. Pasurit tona kombetare dhe Arkeologjike janė thesari mė i madhė i lashtesisė tonė Ilire.Tė postojmė dhe debatojmė rrethė ketij thesari kombetarė.
00
Asnjė mesazh i ri

Arti & Kinomatografija

Cdo gjė nga bota e artit dhe e kinomatografisė shqiptare dhe botėrore.
33Wed Oct 10, 2007 5:31 pm
LEO Me cilin Aktor-e
Asnjė mesazh i ri

Gjuha shqipe

Historiku i gjuhės shqipe, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė. Gramatika e gjuhės shqipe...
12Sun Oct 07, 2007 5:55 pm
LEO GRAMATIKA
Asnjė mesazh i ri

Poezia

Burimi i forces magjike dhe inspirimet tona shpirterore.
253Sun Oct 07, 2007 5:42 pm
LEO Kopshti Poetik
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Shkrime dhe botime letrare .Poetė dhe shkrimtarė shqiptarė.
32Wed Oct 10, 2007 5:11 pm
LEO Romani qe ju ka pelqyer
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina & Gatimi

Nga kuzhina popullore . Ushqimi e gatimi.
26Wed Oct 17, 2007 12:41 pm
LEO Gjellera !!

ARGETIM DHE HUMOR

 
Asnjė mesazh i ri

Kafja e forumit

Mblidhuni ketu tė argetohi dhe defrehi. Defrehuni dhe argetohuni ketu ...
Moderator: Keni
1843Wed Nov 07, 2007 12:50 am
Muki Ne cfare kohe fleni
Asnjė mesazh i ri

Chat i shpejtė

Bisedime dhe argetime tė kendeshme me anetaret e forumit ne Chatin e shpejtė.
Moderator: Keni
00
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

Kush tha e cka tha .Shaka dhe humor pa kufij.
Moderator: Keni
13Wed Nov 07, 2007 5:02 pm
Muki Kam ndie se Muki ...
Asnjė mesazh i ri

Humor & Barcoleta

Humor pa kufij.Tregoni barcoleta dhe gjegjeza tė ndryshme.Humori e zgjatė jeten e njeriut .
Moderator: Keni
311Wed Oct 17, 2007 11:50 am
LEO Letra humoristike!
Asnjė mesazh i ri

Bisedoni ne gjuhėt e huaja

Ketu mblidhen shqiptaret nga mbarė bota.Ketu mund tė bisedoni ne gjuhet e ndryshme boterore.
Moderator: Keni
513Wed Oct 17, 2007 12:58 pm
LEO Poesialbum
Asnjė mesazh i ri

Votime & Sondazhe

Votoni pėr qytete , femra , meshkuj dhe pėr cdo gjė qe ka te bejė me jeten tonė.
Moderator: Keni
24Fri Oct 19, 2007 12:02 pm
LEO Cili Qytet I Ka Djelmoshat Mė Tė Bukur?
Asnjė mesazh i ri

Faqja kryesore

Keshillat e juaja , mendimet , sygjerimet pėr faqen kryesore (home page ) tė www.welcome-to-muki.tk Rrethė Chat-it, Forumit, Radio, Muzika , Libri i Vizitorve etj
Moderator: Keni
00

TE NDRYSHME

 
Asnjė mesazh i ri

Pėrshendetje dhe urime

Pėrshėndetni dhe uroni njėri tjetrin nė raste festash, ditėlindjesh dhe gezimeve te tjera familjare dhe shoqerore. Pėrshėndetja e sincertė tė lumturon ditėn..
14Sun Oct 14, 2007 3:58 am
Admin LEO
Asnjė mesazh i ri

Prezentoni veten

Kush jeni dhe nga jeni .Prezentim i juaj dhe njohja e juaj me shoqerin e re krijon njė miqesi tė gjatė .
00
Asnjė mesazh i ri

Moda & Estetika

Veshjet simbas stines, kohes dhe stilit.
12Wed Oct 17, 2007 12:59 am
Admin sa i kushtoni rendesi dukjes suja
Asnjė mesazh i ri

Albumi fotografik

Foto tė ndryshme nga trojet shqiptare . Foto romantike dhe kartolina ( postoni ketu ).
00
Asnjė mesazh i ri

Infromatika & Zhurnalistika

Nga bota kompjuteristike , zhurnalistike dhe tė arriturat e tyre. Fokusi i informimit tė sė vertetes .Roli i infromatikes dhe media ne shoqrin tonė shqiptare dhe atė nderkombetare.
00
Asnjė mesazh i ri

Sporti

Boks , Karate , Tenis dhe garat e ndryshme sportive .Sportistet dhe aktivitetet sportive.
13Thu Oct 18, 2007 1:13 pm
LEO Kampioni Evropiane

RELIGJIONI SHQIPTAR

 
Asnjė mesazh i ri

Kur'ani

Mesime dhe udhezime nga feja e shenjtė e krishtere.Libra dhe shkrime rrethė kesaj.
00
Asnjė mesazh i ri

Kėshillat Fetare ISLAME

Mesime dhe udhezime nga feja e shenjtė islame.Libra dhe shkrime rrethė ketij besimi.
00

POLITIKA

 
Asnjė mesazh i ri

Politika shqiptare

Politika shqiptare dhe partitė politike shqiptare. Rruga drejtė tė se vertetes dhe fjales sė lirė.
00
Asnjė mesazh i ri

Politika nderkombėtare

Ndodhitė nė politiken nderkombetare-boterore.
00

PA CENZURĖ

 
Asnjė mesazh i ri

Sexi

Zonė e kufizuar pėr moshen 18+ ku nuk ka moderime dhe fshirje temash e shkrimesh ....
68Mon Dec 17, 2007 3:47 am
Deli Allahile qika a ben medit qysh keni qef me qfar pozita mu IQ
Me Respekt Admin Muki Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 244 artikuj
Forumi ka 24 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri nazatany
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 81 mė Tue Aug 13, 2019 8:49 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur