Muki.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muki.Tk

Welcome To Muki Forum's
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi    

 

 barcoleta pa cenzur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
..::Buli::..

..::Buli::..


Numri i postimeve : 22
Registration date : 04/10/2007

barcoleta pa cenzur Empty
MesazhTitulli: barcoleta pa cenzur   barcoleta pa cenzur Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:17 am

Djali dhe Vajza po benin seks
gjate gojores
ajo vajza filloj te qesh ca
penisin po kesh e pyet djali
jo asgje i thot vajza
me trego per cka qeshe
ose e lashe ne gjusem seksin
Mire pra po te tregoj
se Koqet e tua po doken si koka jote
shpresoj te juket pelqy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barcoleta pa cenzur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Muki.Tk :: PA CENZURĖ :: Sexi-
Kėrce tek: