Muki.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muki.Tk

Welcome To Muki Forum's
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi    

 

 vajzes qe nuk i rrihet ma ba sex

Shko poshtė 
AutoriMesazh
..::Buli::..

..::Buli::..


Numri i postimeve : 22
Registration date : 04/10/2007

vajzes qe nuk i rrihet ma ba sex Empty
MesazhTitulli: vajzes qe nuk i rrihet ma ba sex   vajzes qe nuk i rrihet ma ba sex Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:50 am

Nje vajze e kish pas prishur virgjinitetin dhe nje dit shkon te mjeku dhe i thote Surprised zotri mjek a ban me ma kep pidhin se e kam hupur virgjinitetin .ai heren e pare ia kep.por vajzes nuk i durohej dhe prape e prish .edhe ne kete here mjeku ia kep .por prape e prish .heren e trete mjeku bahet nervoz dhe i thote:qika e mire ma mire po ta qes ni patent kur dush qele e kur dush mshele
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vajzes qe nuk i rrihet ma ba sex
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Muki.Tk :: PA CENZURĖ :: Sexi-
Kėrce tek: