Muki.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muki.Tk

Welcome To Muki Forum's
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi    

 

 Magjupja te Doktorri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
..::Buli::..

..::Buli::..


Numri i postimeve : 22
Registration date : 04/10/2007

Magjupja te Doktorri Empty
MesazhTitulli: Magjupja te Doktorri   Magjupja te Doktorri Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:53 am

shkon nje maxhupe te doktori dhe hyn pa terokitur ulet dhe po ithot doktorit.
Maxhupja-doktor po me dhemb pidhi!!---
Doktori- (skuqet pak dhe po i thot) zonj ju lutem dil edhe njeher jasht dhe trokit ne der para se te hysh dhe thuaj se po me dhemb VAGINA e jo ashtu si the ti-
Maxhupja -(del jasht troket dhe kur hyn po i thot ) doktor po me dhemb (ja harron emrin ati senit dhe i thot)qysh po i thu bre doktorr qasajna PIDHIT tem se ja harrova emrin ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Magjupja te Doktorri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Muki.Tk :: PA CENZURĖ :: Sexi-
Kėrce tek: